Hayalinizdeki düğünü İksir Resort Town’da yaşayın

İksir Resort Town doğanın kalbinde, romantik atmosferi, sizin adınıza düşündüğü kusursuz detayları, gecenize özel hazırladığı menüleri ile bu önemli ve özel gününüzü unutulmaz kılıyor.

İksir’in büyülü atmosferinde, açık havada, özenle süslenmiş bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için hizmet veriyoruz.

İksir Resort Town’un uzman şefleri tarafından çiftliğimizden gelen doğal ürünlerle, ister yöresel tatlar, ister dünya mutfağından örnekler sizin istek ve önerileriniz doğrultusunda hazırlanıyor. Geceye özel menüler, göz alıcı bir sunumla misafirlerinize ve size bir ziyafet yaşatıyor.

İksir’den çiftlere masalsı kır düğünü

 

İksir Resort Town'da Rüya gibi kır düğünü

İksir Resort Town’da Rüya gibi kır düğünü

Yaz, düğün mevsimi! Doğanın tüm canlılığı, rengarenk çiçekler ve kuş sesleri eşliğinde, beyaz atlı prensinizden gelecek evlilik teklifinin ardından, masalsı bir kır düğünüyle mutluluğunuzu taçlandırmak hayalini kuruyorsanız, İksir Resort Town tam size göre…

Saklı bir cennet olan Daday’ın cömert doğası içerisinde gerçek bir kır etkinliği organize etmek için her türlü çözümü bünyesinde barındıran İksir Resort Town, sizlere masal dünyasının kapılarını aralıyor. Siz de, havaların ısınması ile birlikte artacak olan etkinlik planları için farklı bir doku arayanlardansanız, unutulmayacak anılarınızın arasına, fotoğraflarda olduğu kadar aklınızda da yer edecek bir organizasyon düşlüyorsanız, hayalinizi gerçekleştirmek için sizi tesisimize bekliyoruz. Burada her şey siz ve sevdiğinizin arzularına göre şekilleniyor.

Yeşilin her tonu, tarihi bir konak, gelin hamamı, tarzınıza uygun süslemeler ve İksir Resort Town’un özenle hazırlanan doğal menüleri ile düğün ve davetlerinizde, misafirlerinize etkisi uzun zaman sürecek bir deneyim yaşatabilirsiniz. Mükemmellikle tasarlanmış organizasyonların ve mutluluğun sırrını İksir’de keşfedin.