Hobi Bahçeleri

Doğayı hissetmek için toprağa dokunmadan olmaz. İşte bunun için size özel alanlar oluşturduk! Tamamen doğal üretim yapan çiftliğimizden temin ettiğimiz tohum ve fideleri hobi bahçenizin bereketli topraklarında büyütmeniz için size teslim ediyoruz..

Kendi bahçenizi yaratın, doğal ürünlerinizi yetiştirin; Doğayı hissetmek için toprağa dokunmadan olmaz. İşte bunun için size özel alanlar oluşturduk! Tamamen
doğal üretim yapan çiftliğimizden temin ettiğimiz tohum ve fideleri hobi bahçenizin bereketli topraklarında büyütmeniz için size teslim ediyoruz.

Çeşit çeşit fideler ve tohumlar; Hobi bahçeniz için tesisimizden domates, biber, patlıcan, salatalık fidelerinden veya mısır, patates, fasulye, roka, maydanoz ve dereotu tohumlarından alarak tamamen size ayrılmış bölüme ekebilirsiniz.Ayrıca, dilerseniz kendi tohum ve fidelerinizi de getirip, daha size özgü bir bahçe de yaratmanız mümkün.

Kendi bahçenizden evinize; Hobi bahçenize zaman ayıramıyor, sıklıkla ziyaret edemiyor olabilirsiniz. İşte bunun için bahçe ve mahsullerinizin zarar görmemesi adına sulama ve bakımlarını biz üstleniyoruz. Böylece ürünleriniz zarar görmeden ve sağlıkla büyümeye devam ediyor.
Üstelik bahçenizde olgunlaşan meyve ve sebzeleri sizin için toplayıp, adresinize gönderiyoruz. Size ise kendi dikip suladığınız ürünlerin lezzetini yaşamak kalıyor.

Geçmişten gelen taptaze lezzetler; Kendi çiftliğimizde doğal tarım ürünlerini yetiştirirken size de kendi hobi alanınızda geçmişten gelen doğal lezzetleri yetiştirme imkanı sunuyoruz. Tohumların yeşerdiğine, fidelerin büyüdüğüne, meyve ve sebzelerin olgunlaştığına tanık olmanın verdiği mutluluğu sevdiklerinizle paylaşın istiyoruz. Siz ve çocuklarınız için özel olacak bu alanda yaşamı ve doğayı anlamaya davetlisiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

5  +  1  =