İksir’de Doğa İle Başbaşa Spor Keyfi!

Batı Karadeniz’in en güzel ve Karadeniz’in göz alıcı yeşilinin başladığı noktalardan biridir Daday. Bol oksijeni ile başınızı döndürürken kendinizi kuş gibi hafif ve aynı zamanda fazlasıyla enerjik hissedersiniz burada. Bu güzel ilçede sabahın erken saatlerinde zinde bir şekilde güne başlarsınız. Bu zindeliği devam ettirmek için doğanın size verdiği tüm olanaklardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Daday’ın Doğal Güzellikleri

İksir Resort Town’a geldiğinizde Daday’ın ciğerlerinize işleyen yeşilinin tadını çıkartabilmek için bir sürü olanak ve aktivite bulunuyor. Bunların başında da birbirinden eğlenceli ve doğanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz spor aktiviteleri. Daday, yeşilinin yanı sıra doğa ve atlı sporları ile lezzet durağı olması ile de Türkiye’nin nadide köşeleri arasında yer alır. Daday’da amatör balıkçılık, trekking ve yayla aktivitelerini yapabileceğiniz birçok parkur ve alanlar bulunmaktadır.

Kastamonu, Daday’a geldiğinizde bir an olsun canınız sıkılmayacak, eğlenceli aktivite ve sporlarla birlikte cennetten bir köşe de bulunmanın zevkine varacaksınız. Kastamonu otelleri arasında spor olanakları en geniş olan İksir Resort Town’un tesisleri Daday’ı size kusursuz bir şekilde yaşatabilmek için her türlü şeyi sizin adınıza düşünmüş ve gerçekleştirmiş bulunuyor. Binicilik konusunda Türkiye’de en iyi tesisler arasında gösterilen İksir’de ata binmenin kurallarından tutun da atlarla birlikte doğa turuna kadar birçok unutulmayacak deneyimi yaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Daday’ın doğal güzelliklerini profesyonel hocalarla birlikte trekking yaparak izleyebilir, bisiklet ve dağ bisikleti ile turlara katılabilir, kışın ise kayak, kızak ve Ilgaz dağlarına düzenlenen turlarla keşfe çıkabilir, açık havada basketbol, futbol, voleybol, kamp ve karavan etkinliklerine ve spor aktivitelerine dilediğiniz gibi katılabilirsiniz. Kısacası yeşilin başkentlerinden biri olmaya aday Daday’ın keyfini İksir Resort Town’da istediğiniz gibi kusursuzca yaşayabilirsiniz.

Ve tüm bunlardan sonra Daday’dan ayrılırken kendinizi bir daha ne zaman geleceğinizin planını yaparken bulabilirsiniz. Daday hayatınızda bir tutkuya dönüşebilir.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-26T11:40:00+03:0021 Ağustos 2014, Perşembe|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

7  +    =  17