iksirde_motivasyon_egitimleri_1 Cennetten bir köşe olan İksir Resort Town’ın keyfini sadece tatil yapmak için sürmeyi  düşünmeyin. Çünkü bu doğa ile iç içe, birbirinden farklı ve insanın yaşam sevincini  arttıran aktivitelerle dolu tatil kasabasında verimli, yaratıcı ve eğlenceli motivasyon  eğitimleri, toplantılar de düzenleniyor.

Şirketler, holdingler, dernekler ve daha birçok kurum İksir’de çalışanları ile birlikte  güzel zamanlar geçirerek eğitimler, konferanslar, bayi toplantıları yaparak bu doğal  güzelliğin keyfini doyasıya çıkartabiliyor.

Keyifli, doğayla iç içe eğitimler ve toplantılar için İksir Resort Town’ın toplantı  salonlarında gerekli olan her türlü teknik ekipman bulunuyor. Günlük hayatın stresinden  uzak, kendinizi doğaya ve doğallığa daha yakın hissederek yapacağınız çalışmalar iş hayatınızda motivasyonunuzu ve enerjinizi yükseltir.iksirde_motivasyon_egitimleri_2

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız toplantılar, eğitimlerden ve ekip çalışmalarından arda kalan kısımda İksir size kaliteli ve konforlu ortamının, içinde bulunduğu doğanın tüm güzelliğini 50’den fazla aktiviteyle, doğal ve yöresel lezzetleri ile donatılmış sofralarıyla, tarihin nostalji kokan sayfalarında gezintiye çıkarabilecek kadar tarihe saygılı ve nostaljik konseptiyle unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyor.

İş hayatınızda daha verimli, başarılı, enerjik, planlı ve kendine güvenli çalışanlar için motivasyon eğitimleri ve etkisi büyük olabilecek aktiviteler yapmak kariyer hayatında sizi hep daha ilerilere götürür ve yolunuzu aydınlatır.

iksirde_motivasyon_egitimleri_3 İksir Resort Town, size bu yolda tüm imkânları ile tam destek olmaya ve sizleri en iyi  şekilde ağırlayarak İksir’in ve Daday’ın keyfini tam anlamı ile yaşatmak için bekliyor…

https://www.iksirresorttown.com/