Kastamonu Otellerinde Motivasyon Eğitimleri

Cennetten bir köşe olan İksir Resort Town’ın keyfini sadece tatil yapmak için sürmeyi düşünmeyin. Çünkü bu doğa ile iç içe, birbirinden farklı ve insanın yaşam sevincini arttıran aktivitelerle dolu tatil kasabasında verimli, yaratıcı ve eğlenceli motivasyon eğitimleri ve iş toplantıları de düzenleniyor. Şirketler, holdingler, dernekler ve daha birçok kurum İksir’de çalışanları ile birlikte güzel zamanlar geçirerek eğitimler, konferanslar, bayi toplantıları yaparak bu doğal güzelliğin keyfini doyasıya çıkartabiliyor.

Keyifli, doğayla iç içe eğitimler ve toplantılar için İksir Resort Town’ın toplantı salonlarında gerekli olan her türlü teknik ekipman bulunuyor. Günlük hayatın stresinden uzak, kendinizi doğaya ve doğallığa daha yakın hissederek yapacağınız çalışmalar iş hayatınızda motivasyonunuzu ve enerjinizi yükseltir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız toplantılar, eğitimlerden ve ekip çalışmalarından arda kalan kısımda İksir size kaliteli ve konforlu ortamının, içinde bulunduğu doğanın tüm güzelliğini 50’den fazla aktiviteyle, doğal ve yöresel lezzetleri ile donatılmış sofralarıyla, tarihin nostalji kokan sayfalarında gezintiye çıkarabilecek kadar tarihe saygılı ve nostaljik konseptiyle unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyor.

İş hayatınızda daha verimli, başarılı, enerjik, planlı ve kendine güvenli çalışanlar için motivasyon eğitimleri ve etkisi büyük olabilecek aktiviteler yapmak kariyer hayatında sizi hep daha ilerilere götürür ve yolunuzu aydınlatır. İksir Resort Town, size bu yolda tüm imkânları ile tam destek olmaya ve sizleri en iyi  şekilde ağırlayarak İksir’in ve Daday’ın keyfini tam anlamı ile yaşatmak için bekliyor…

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

5  +    =  6