Ramazan Ayında İksir’li Zengin İftarlar

Zengin İftar Sofraları

Tarihi İksir Hanım Konağı

Tarihi İksir Hanım Konağı

Bereketli iftar sofraları Ramazan ayı boyunca İksir Resort Town’da. Geleneksel Ramazan kültürünü koruyup, yaşatan tesisimiz birbirinden sağlıklı ve lezzetli tatlarla misafirlerini bekliyor. Açık havada, bahçemizde ya da isteğiniz üzerine tarihi konağımızda gerçekleşecek iftar yemekleri hafızanızda kolay kolay silinmeyecek. Çorba seçenekleri, sıcak ve soğuk iftarlıklar ile birlikte Ramazan’a yakışır ana yemekler ve tatlılarla menü oldukça zengin.

Sağlıklı İftar Menüleri

Doğa ve tarihin buluştuğu İksir Resort Town’da, ana tesislerden 2 km uzaklıkta, 85.000 m2’lik bir alana kurulu çiftliğimizden gelen doğal tatlar sunulmaktadır. Ramazan menümüz de hazırlanırken aynı esaslar göz önünde bulundurulup, katkısız, doğal ve doğrudan çiftliğimizden gelen, kendi üretimimiz ürünler kullanılıyor olacak. İksir’de hem sağlıklı, hem lezzetli iftar sofraları mümkün.

Size Özel Bir Ramazan

Ramazan boyunca her gün bahçemizde gerçekleşecek iftarların yanı sıra eski Ramazanların canlandığı İksir Hanım Konağı’nda ay boyunca isteğinize özel tertiplenen iftarlar sizi bekliyor olacak. Siz sevdiklerinizle sofranızı paylaşırken, ney dinletisi ve fasıla neşenizi katlandıracak. Özel davetleriniz için de İksir Resort Town’u tercih edebilir, müzik eşliğinde ya da müziksiz özel iftar menümüzü tadını çıkartabilirsiniz.

Rezervasyon ve bilgi için tıklayınız.