Ramazan Ayında İksir’li Zengin İftarlar

Bereketli iftar sofraları Ramazan ayı boyunca İksir Resort Town’da. Geleneksel Ramazan kültürünü koruyup, yaşatan tesisimiz birbirinden sağlıklı ve lezzetli tatlarla misafirlerini bekliyor. Açık havada, bahçemizde ya da isteğiniz üzerine tarihi konağımızda gerçekleşecek iftar yemekleri hafızanızda kolay kolay silinmeyecek. Çorba seçenekleri, sıcak ve soğuk iftarlıklar ile birlikte Ramazan’a yakışır ana yemekler ve tatlılarla menü oldukça zengin.

Sağlıklı İftar Menüleri Kastamonu

Doğa ve tarihin buluştuğu İksir Resort Town’da, ana tesislerden 2 km uzaklıkta, 85.000 m2’lik bir alana kurulu çiftliğimizden gelen doğal tatlar sunulmaktadır. Ramazan menümüz de hazırlanırken aynı esaslar göz önünde bulundurulup, katkısız, doğal ve doğrudan çiftliğimizden gelen, kendi üretimimiz ürünler kullanılıyor olacak. İksir’de hem sağlıklı, hem lezzetli iftar sofraları mümkün.

Ramazan boyunca her gün bahçemizde gerçekleşecek iftarların yanı sıra eski Ramazanların canlandığı İksir Hanım Konağı’nda ay boyunca isteğinize özel tertiplenen iftarlar sizi bekliyor olacak. Siz sevdiklerinizle sofranızı paylaşırken, ney dinletisi ve fasıla neşenizi katlandıracak. Özel davetleriniz için de İksir Resort Town’u tercih edebilir, müzik eşliğinde ya da müziksiz özel iftar menümüzü tadını çıkartabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-12-01T17:46:33+03:0024 Mayıs 2016, Salı|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

  +  23  =  28