Kastamonu Binicilik Merkezi

Dünyada bir canlı ile paylaşılarak yapılabilen tek spor dalı olan binicilik sporuna her yaşta başlayabilir, devam edebilir, fiziksel ve duygusal gelişiminize katkılar sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir bilinç ile kapalı ve açık manejlere sahip olarak kurulmuş olan İksir Resort Town Daday Binicilik Tesisleri’nde, her aşamada binici ve binici adaylarına her türlü iklim koşulunda amaca uygun atlar ve antrenörler ile verilecek eğitim; bu sporu tanımanız, sevmeniz ve bir yaşam biçimine dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Kastamonu’da Konaklama ve At Biniciliği

Küçük yaşlarda başlanan binicilik sporu zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişim üzerinde olumlu etkiler yapmaktadır. Bu nedenle bu sporu çocuklarımıza sevdirme gayretindeyiz. Atlarla ve bu sporla tanışan çocuklarımız ömür boyu sürecek atlarla dostluğun tadına varacaklardır. Pony atları ile yaşayacakları deneyim en güzel anıları arasına girecektir.

Doğa tutkunları için her mevsim sadece atlar ile ulaşılabilecek Daday çevrelerine; Ballıdağ, Araç yöreleri ile göletlere at ve faytonlar ile safariler düzenlenecektir. Göktepe ve Ceviztepe’nin eşsiz panoramik seyrinin keyfini de Horse Bistro’daki lezzetli snack çeşitleri ile çıkarabileceksiniz. Bu muhteşem keyif sizlerin de anılarında ilk sırada yer alacaktır. Bir aile ortamı içinde yaşamınıza at ile binicilik’i de katarak dört mevsim neşeli ve keyifli zamanlar geçireceğiniz tesislerimizde, uzmanların da yardımıyla tüm binicilerin ve özellikle genç binicilerin tekniklerini geliştirmeleri sağlanacaktır.

Ayrıca her yıl 30 Ağustos Şenlikleri kapsamında düzenlenen at yarışları ve cirit müsabakaları ile bünyemizde düzenlenecek çeşitli aktivitelerde, binicilik sporunun tutkulu ve renkli taraflarına da dahil olacaksınız.1200 m2 kapalı manejimizde profesyonel eğiticiler eşliğinde Bulgar, Hollanda, İngiliz ve Arap atlarıyla düz koşu, konkurhipik, dresaj ve lonj eğitimi verilmektedir.

Atlı spor merkezimiz özellikleri
Revir
Bay-Bayan Soyunma Odaları
24 saat sıcak su hizmeti ile duşlar
500 m2 bistrosu ile 12 ay hizmetinizdedir.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-16T18:05:50+03:0028 Ocak 2013, Pazartesi|Categories: Blog|Tags: , , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

85  +    =  92