TOPRAKTAN SOFRANIZA

İksirli Çiftlik

Ana tesislerden 2 km uzaklıkta, 85.000 m2’lik bir alana kurulu çiftlikte; özel besi hindi (İbi), doğal beslenen ve serbest gezen kümes hayvanları bulunmaktadır. Çiftlikte doğal tarım yöntemleri ile Siyez Bulguru, yaz ve kış sebze – meyveleri üretilmektedir. Burada yetiştirilen bütün ürünler mutfağımızda taze ve doğal şekliyle kullanıldığı gibi reçel, pekmez, turşu, tarhana olarak da misafirlerimize sunulur.

DOĞAL ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN
İksir Resort Town Kastamonu Avlu ve Bahçe Alanı

İKSİR RESORT TOWN ANA YERLEŞKESİ

Avlu Alanı

Ana tesisin bahçesinde bulunan satranç alanı, çocuk oyun alanı, nilüferli yapay göletin etrafında bulunan dinlenme alanları ve yaz aylarında restoran olarak da kullanılan alanlardan oluşan Avlu, kış gecelerini ise sıcak şarap ve sucuk partileri ile ısınıyor.

Bu hoş mekanda özel gün organizasyonları ve davetler için tüm hazırlıklar misafirlerimizin arzuları doğrultusunda yapılabilmektedir.

Bahçenin yanındaki ekim alanlarında, dileyen misafirlerimiz kendi hobi bahçelerini oluşturarak, kendi mahsulünü üretmenin tadını çıkarabilir, doğal beslenmenin lezzetine varabilir.

İLETİŞİME GEÇİN
Yumurtacı Göleti Gölet Evi

YUMURTACI GÖLETİ

Piknik Alanı

Açık havada trekking yaparken ve ya bisiklet turlarınızı tamamladıktan sonra kuş sesleri içerisinde dinlenmek istediğinizde gölet kenarında alanımız sizi bekliyor olacak. Doğanın dinginliği içerisinde, farklı kuş türlerini göç rotaları üzerinde tüm gününüzü geçirebileceğiniz, masmavi gökyüzünü, yeşilin her tonunu izlerken bedeninizin ve ruhunuzun yenilendiğini hissedeceğiniz bir ortamda tercihinize göre barbekü, etli ekmek veya atıştırmalıklar sizleri bekliyor olacak. Dilerseniz göletten tuttuğunuz balıklarla bir ziyafet de yaşayabilirsiniz.

GÖLET EVİMİZİ İNCELEYİN

Horse Bistro

Binicilik Merkezimizde bulunan 500 m2 kolonsuz alanda tüm organizasyonlara ev sahipliği yapılmaktadır.

BİNİCİLİK MERKEZİMİZİ İNCELEYİN
Kastamonu At Binicilik Merkezi Horse Bistro Alanı