İksirli Bir Ramazan Geçirmeye Hazır Mısınız?

Doğayla iç içe geçecek bir Ramazan

Ramazan ayını huzurlu bir ortamda, doğayla iç içe geçirin! İksir Resort Town Ramazan ayı boyunca da size en iyi kalite ve hizmeti sunmaya devam ediyor, hem de en uygun fiyatlarla! Rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın ve 89 TL’den başlayan avantajlı konaklama seçeneklerinden siz de yararlanın.

İksirli bir Ramazan

İksirli bir Ramazan

Ramazan’a Özel Konaklama Fırsatı

İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, Daday’ın eşsiz doğasında misafirlerine Ramazan’a özel konaklama paketi hazırladı. Türkiye’nin oksijen deposu Ballıdağ’ın eteklerinde kurulu tesisimizde temiz havanın tadını çıkararak, bu Ramazan ayını şehrin karmaşasından uzakta, huzurla geçirin. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için acele edin!

Açık Havada İftar Keyfi

İksir size birinci kalite bir Ramazan ayı yaşatmayı hedefliyor. Sizleri aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve bereketli iftar sofralarında bir araya getiriyoruz. Ramazan’ı İksir Resort Town’da geçirmek isteyen tüm misafirler iftar ve sahur yemeklerini dilerlerse yemyeşil bahçemizde, dilerlerse tarihi konağımızın sofalarında yiyor ve Ramazan özel eğlencelerimizin tadını çıkartıyorlar.

Özlediğiniz Ramazanların tadını İksir Resort Town’da bulacaksınız!

Detaylı bilgi için hemen arayın: 0366 616 10 16