Kastamonu Sağlıklı Yaşam Merkezi

İnsanlar her gün yeniden doğmak, gençleşmek, bedenini ve ruhunu yenilemek için sonsuza dek gençlik veren sihirli suyun izini aradılar… İşte bu izi Kastamonu Oteli İksir Resort Town Daday’da her gün yeniden doğduğunuzu hissettiğiniz anda bulacaksınız. Çünkü Türk Hamamı, Spa Merkezi, Sauna, Fitness Salonu ve Yüzme Havuzu, sihirli sularıyla 24 saat hizmetinizdedir.

SPA, Havuz, Hamam ve Spor Bir Arada

Türk Hamamı, Sauna:

300 m2’lik bir alanda hizmet veren binada, Türk Hamamı, sıcaklık, ılıklık bölümleri, mermer işlemeleri, mermer kurnaları ve göbek taşı ile Türk Hamamı’nın bütün özelliklerini taşır. Yine bu bölümde bulunan Sauna ve Şok Duşu hizmetinizdedir. Türk hamamında cilt tipinize göre kese-köpük masajı yaptırabilirsiniz.

Su Spa:

Merkezimizde jakuzili oda ve tek kişilik masaj odalarında farklı masaj türleri uzmanlarınca yapılmaktadır. Bu masajlar:

  • Aromaterapi masajı: Bitki özlerinden elde edilen karışım yağlarla yapılan düşük tempolu bir masaj türüdür. Bu masajla dinlenip, rahatlayıp gevşediğini göreceksiniz.
  • Volkanik taş masajı: Binlerce yıldan beri uzak doğuda uygulanan bu masaj özellikle kaslar üzerinde termo terapi etkisi sağlayan sıcak taşların bel, boyun, sırt, avuş içi, ayak parmak araları, karın gibi bölgelerine uygulanmasıdır.
  • İsveç masajı (Klasik masaj): Vücuda lokal veya tamamen uygulanan, genel olarak gevşeme ve rahatlama sağlayan, kan dolaşımını hızlandıran bir masaj türüdür.
  • Cilt ve vücut bakımı: Misafirlerimizin cilt analizleri yapılarak karma, hassas, yağlı, kuru ve problemli cilt tiplerine uygun profesyonel kozmetik ürünlerle bakımları yapılmaktadır. Erkek misafirlerimizin de cilt yapılarına uygun özel profesyonel kozmetik ürünler kullanılarak cilt bakımı yapılmaktadır.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

Yüzme Havuzu:

Net 160 m2 kullanımlı ve 350 m2’lik platforma kurulu, yanları açılır kapanır yüzme havuzu güneş enerjili ısıtma sistemiyle nisan-ekim ayları arasında hizmetinizdedir.

Vitamin Bar:

Türk hamamı, sauna, spa ve masaj keyfinizden sonra, taze meyve ve kokteylleri, özel frozen çeşitleriyle serinleyip semaver çayı ve çeşitli bitki çaylarıyla ısınacağınız Vitamin Bar’ımız hizmetinizdedir.

Kuaför Hizmetleri:

Ceviztepe Yerleşkesi’nde bulunan kuaförümüzde tüm müşterilerimize saç bakımı, kesim ve şekillendirmeler, manikür, pedikür ve özel bakım ile erkek misafirlerimizin traş ve saç bakımları yapılmaktadır.

Fitness salonu:

Tamamen ahşap fitness salonumuzda bulunan bisiklet, koşu bandı, ağırlık, atlama ipi, çok fonksiyonlu ağırlık kaldırma aleti, pilates topu, yoga matları ile hem formda kalabilir hem de dört mevsim hareket ederek canlılık kazanabilirsiniz.

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-10-14T18:55:21+03:0018 Şubat 2013, Pazartesi|Categories: Blog|Tags: , , , |

1 Yorum Bulunuyor

  1. mustafa eren holding 19 Mart 2013 at 23:05 - Yorumu Cevapla

    teşekkürler bu kadar temiz bu kadar tüm detayları titizlikle düşünülmüş bir tesis yarattığınız için
    bu bölgenin en temiz ve güzel oteli

Yorum bırakmak ister misiniz ?

16  +    =  22