Doğa Tatili ve Sonbaharın Renkleri Bir Arada

Yeşil, sarı, kahverengi, kırmızı, turuncu renkleri ile tonlarına bürünüyor, sonbaharda doğa. Bir ressamın elinden çıkmış şahane bir tabloyu andıran doğada, en güzel sonbahar fotoğrafını çekmeye ne dersiniz?

Kastamonu Daday Sonbahar Fotoğrafçılığı ve Foto Safari

Doğanın cömertliğini fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Kastamonu Daday bölgesinde yer alan Ballıdağ ve civarında harika bir Sonbahar fotoğrafçılığı deneyimi sizleri bekliyor. Patika yollar boyunca uzanan her renk ve çeşit ağacın arasından fırlayan bir tavşan, tilki veya karaca size modellik yapacak yıllar sonra çok güzel anılarınız arasında yer alacak. Kastamonu otelleri arasında farklı bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, gelenek haline gelen Sonbahar fotoğrafçılığına sizleri davet ediyor.

 

Okluk Yaylası, Çiğdemlik Tepesi, Ballıdağ Dağ Evi ve çevresi de alternatif rotalardan bazıları olmakla birlikte zemin ve hava şartları el verdiği sürece gezinizi atlı safari, ATV’li safari ya da yürüyerek de tamamlayabilirsiniz. Safariye katıldığınız döneme göre ağaçların arasında çok lezzetli Kanlıca mantarı bulma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Eğer mantarlar ile ilgileniyor, yemeklerini çok seviyorsanız size çok güzel bir haberimiz daha var. 01-03 Kasım 2019 tarihinde düzenlenmesi planlanan 11. İksir Doğa ve Mantar Şenliği etkinliğimize mutlaka katılın, mantar şenliğimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İksir Resort Town’da tatilinizi yaparak, sonbaharda doğanın muhteşem değişimine tanık olurken, Daday’ın bol oksijeninde yürüyüşler yapabilir, sonbaharın rengarenk doğasında ata binebilirsiniz veya İksir Resort Town’un 50’nin üzerindeki aktivitesinden birisini seçip katılabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-26T22:38:50+03:0030 Ağustos 2019, Cuma|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

61  +    =  69