yazin-keyfini-iksirde-cikarin-3

Yazın son ayına girdiğimiz şu sıcak günlerde biraz serin yerlerde yeşilin altında nefes almak istiyorsanız İksir Resort Town’a giderek yazın muhteşem güzelliğini Daday’ın ormanlarında yaşayabilirsiniz…

Yaz tatili demek sadece deniz, kum ve güneşten ibaret değildir. Doğanın en güzel renklerine doğanın en güzel olduğu yerde şahit olabilirsiniz.

Hayatınızda bu yaz bir değişiklik yaparak Daday’ın ağaç, çiçek ve çimen kokan havasını soluyarak anılarınız arasına unutulmaz anlar eklemenin tadını çıkarabilirsiniz.

İksir, bu güzelliğin tadını doya doya çıkarmanız için size sonsuz aktivite alternatifleri sunmakla kalmıyor aynı zamanda kafanızı dinleyerek yeni sezona bomba gibi hazırlanabilmeniz için birbirinden konforlu odalarında sınırsız hizmet veriyor.

İster çocuklarınızla, ister sevdiklerinizle yazın geri kalan kısmını farklı deneyimlerle dolu bir tatil ile tamamlamak size de iyi gelecek.

yazin-keyfini-iksirde-cikarin-2

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı oksijen depoları arasında Daday’ın ormanları, sizi sıcak yaz günlerinden uzaklaştıracak ve kendinizi bulutların üzerindeki kadar özgür hissedebileceksiniz.

Tatil köylerinde yapamadığınız birçok aktiviteyi burada sıcaktan ve nemden uzak b

ir havada, bunalmadan yazın gerçek anlamda keyfini çıkarak yapmanın tadını alacaksınız ve bu sizde alışkanlığa dönüşecek.

Kızgın ve stresli şehir hayatından serin ve dingin Daday günlerinizde biriktireceğiniz anılarınızla birlikte buraya tekrar gelmek için geri sayıma başlayabilirsiniz.

İksir Resort Town’da yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları ise şöyle;

Atv turları

Fayton ile şehir gezileriyazin-keyfini-iksirde-cikarin-1

Doğa yürüyüşleri

Havuz, Tenis, Voleybol

Yöresel el sanatları etkinlikleri

Rehberli şehir ve doğa gezintileri

Atlı safariler

Binicilik dersleri

Ve birbirinden yetenekli şeflerin hazırladığı yöresel yemeklerle donatılmış kahvaltı ve akşam yemeği sofraları…

Bunlara ve daha fazlasına Kastamonu Daday’ın yemyeşil doğası size arka fon oluşturacak… Size ise sadece doğanın ve tatilin keyfini çıkartmak kalacak..