En Güzel Yaz Tatili En İyi Kastamonu Otellerinde Yapılır

Yazın son ayına girdiğimiz şu sıcak günlerde biraz serin yerlerde yeşilin altında nefes almak istiyorsanız İksir Resort Town’a giderek yazın muhteşem güzelliğini Daday’ın ormanlarında yaşayabilirsiniz. Yaz tatili demek sadece deniz, kum ve güneşten ibaret değildir. Doğanın en güzel renklerine doğanın en güzel olduğu yerde şahit olabilirsiniz. Bu güzel renkleri en iyi gözlemleyebileceğiniz yer ise Kastamonu otelleri arasında en konforlu konaklama deneyimini sunan otelimizdir.

Hayatınızda bu yaz bir değişiklik yaparak Daday’ın ağaç, çiçek ve çimen kokan havasını soluyarak anılarınız arasına unutulmaz anlar eklemenin tadını çıkarabilirsiniz. İksir, bu güzelliğin tadını doya doya çıkarmanız için size sonsuz aktivite alternatifleri sunmakla kalmıyor aynı zamanda kafanızı dinleyerek yeni sezona bomba gibi hazırlanabilmeniz için birbirinden konforlu odalarında sınırsız hizmet veriyor. İster çocuklarınızla, ister sevdiklerinizle yazın geri kalan kısmını farklı deneyimlerle dolu bir tatil ile tamamlamak size de iyi gelecek.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı oksijen depoları arasında Daday’ın ormanları, sizi sıcak yaz günlerinden uzaklaştıracak ve kendinizi bulutların üzerindeki kadar özgür hissedebileceksiniz. Tatil köylerinde yapamadığınız birçok aktiviteyi burada sıcaktan ve nemden uzak bir havada, bunalmadan yazın gerçek anlamda keyfini çıkarak yapmanın tadını alacaksınız ve bu sizde alışkanlığa dönüşecek. Kızgın ve stresli şehir hayatından serin ve dingin Daday günlerinizde biriktireceğiniz anılarınızla birlikte buraya tekrar gelmek için geri sayıma başlayabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-17T20:06:31+03:0013 Ağustos 2014, Çarşamba|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

4  +  3  =