En güzel sonbahar fotoğrafını çekmeye var mısınız?

Yeşil, sarı, kahverengi, kırmızı, turuncu renkleri ile tonlarına bürünüyor, sonbaharda doğa…
Bir ressamın elinden çıkmış şahane bir tabloyu andıran doğada, en güzel sonbahar fotoğrafını çekmeye ne dersiniz?

Kastamonu’da Yapılacak Aktiviteler

Kastamonu Daday’da İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası organizasyonu ile Kasım ayı her hafta sonu Ballıdağ ve Elveren yaylasına foto safari düzenlenecek. Bu safarilerde, yada bireysel olarak, Daday’da en güzel sonbahar fotoğrafını çekecek olan kişiye 2014 ocak veya Şubat ayında, bir hafta sonu, özel hazırlanmış şömineli odada çift kişilik konaklama tam pansiyon olarak hediye edilecektir. İksir Resort Town’da tatilinizi yaparak, sonbaharda doğanın muhteşem değişimine tanık olurken, Daday’ın bol oksijeninde yürüyüşler yapabilir, sonbaharın rengarenk doğasında ata binebilirsiniz. Veya, İksir Resort Town’un 50’nin üzerindeki aktivitesinden birisini seçip, katılabilirsiniz.

Kasım ayı süresince devam edecek foto safariye katılmak için, yanınıza fotoğraf makinenizi, spor ayakkabınızı ve Karadeniz’in ormanlarında her an yağabilecek yağmura karşı yağmurluğunuzu almayı unutmayın. Kastamonu otelleri arasında kaliteli hizmet ve bol aktiviteye odaklanan İksir Resort Town, misafirleri için  her zaman iyi bir konaklama deneyimi sunmayı ve her yaştan misafirine eğlenceli aktiviteler ile eğlendiriyor.

Kastamonu Havalimanı ile istediğiniz her gün Daday’a ulaşıp, sonbaharla renk cümbüşüne bürünen doğanın kalbinden, en güzel fotoğraf karesini yakalamanın şimdi tam zamanı… Yarışmaya, misafirler, halk, amatör, profesyonel fotoğrafçılar katılabilir.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-14T18:48:07+03:0019 Ağustos 2015, Çarşamba|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

30  +    =  36