iksirde_saglikli_yasam_1İksir Resort Town, misafirlerine sadece doğanın tüm güzelliklerini yaşatmakla kalmıyor. Aynı zamanda sağlıklı yaşam için tüm spor aktivitelerini yapabilecekleri, ruhen ve bedenen arınabilecekleri dinlendirici ve rahatlatıcı bir tatilin tüm imkanları sağlıyor.

İksir’e geldiğinizde doğa ile baş başa yapacağınız aktivitelerin dışında kendinize ayırdığınız zamanları değerlendirebileceğiniz birçok alternatif yer ve aktivite bulunuyor.

İksir’deki iç ısıtan aktivitelere şöyle yakından bakabiliriz…

Türk Hamamı ve sauna ile sadece bedeninizi ve zihninizi arındırarak rahatlayabilirsiniz. Mermer işlemeleri ve ılıklık, sıcaklık bölümleri ile otantik Türk Hamam kültürünü doyasıya yaşayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kese- köpük masajı da yaptırabilirsiniz. Kan dolaşımının arttığını ve rahatladığınızı hissedeceksiniz.

iksirde_saglikli_yasam_2Sağlıklı Yaşam Merkezinde kendinizi her zamankinden daha iyi hissettirecek ve tatilin tüm konforunu tam anlamı ile yaşatacak birbirinden farklı pek çok masaj yaptırabilirsiniz.

Tek kişilik masaj odalarında uzmanlar tarafından selülit masajı, aroma terapi masajı, lenf drenaj masajı, ayak, baş ve sırt masajı, kil maskesi ve klasik masajları yaptırarak rahatlayabilirsiniz. Jakuzi odasında kendinizi suyun iyileştirici, dinginleştirici gücüne bırakabilirsiniz.

Tüm bu rahatlama seanslarından sonra ise taze meyvelerle yapılmış frozen ve diğer içeceklerin bulunduğu vitamin barda keyfinizi tamamlayabilirsiniz.

iksirde_saglikli_yasam_3Bunların dışında İksir, spordan vazgeçemeyenler ve tatilde de sporunu bırakmak istemeyenlere özel fitness salonunda birçok spor aleti ile misafirleri için sağlıklı yaşamın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor.

Sağlıklı yaşamınıza tatilde dahi devam etmek, sağlığınıza sağlık, keyfinize keyif katmak için İksir Resort Town sizleri bekliyor…