Kastamonu’da Sonbaharın En Güzel Günleri

Pastırma yazı, havanın mevsim sıcaklığının üzerinde olduğu günleri için kullanılan bir deyimdir. Pastırma bu mevsimde kuruduğundan ‘’pastırma yazı’’ denmiştir. Pastırma sıcaklarında gündüzler güneşli geçerken, akşamları da serin ve soğuk geçer. Güneşli günlere aldanıp kalın giyinmeyi ihmal etmemeniz gerekir. .

Pastırma sıcakları, genellikle yağmurlu günlerden sonra karşımıza çıkar. Güneşe hasret kaldığımız günlerde yüzümüzü güldürür ve bize enerji verir. Güneşli günlerin insanlar üzerinde olumlu yararları vardır. Çocukların D vitamini ihtiyacını karşılar ve aynı zamanda bizi mutlu eder. Pastırma yazında yaşanan sıcaklığı kaçırmamak için siz de sevdiklerinizle beraber küçük bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Güneşli günler yüzümüze gülümserken, doğa ile iç içe geçireceğiniz bir tatil ruhunuza ve bedeninize çok iyi gelecek. Kastamonu Daday’ın yeşil doğasını ve temiz havasını İksir Resort Town ile yaşayın!

İksir Resort Town’da güneşli havaların keyfini çıkaracağınız birçok aktivite var. Güneşin sizi takip ettiği bir havada güzel bir doğa yürüyüşü yapabilir, Daday’da kurulan köy pazarında dolaşabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma: Köy pazarında dolaşırken, emektar teyzelerin size verdiği ikramlıkları tatmadan geçmeyin.

Son güneşli havalarda İksir Resort Town’un yeşilliklerle çevrili bahçesinde kahvenizi yudumlarken, sevdiklerinizle birlikte tatlı bir sohbete dalabilirsiniz. Yazdan kalma günleri iyi değerlendirmek için sizleri İksir Resort Town’a davet ediyoruz. Güneşin kendini hissettirdiği bu günlerde, hafif çiseleyen yağmur bile sizi mutlu etmeye yetecek. Toprak kokusu eşliğinde birbirinden özel atlarımızla vakit geçirebilirsiniz. Daha önce hiç ata binmediyseniz ve atlara hayran iseniz, bu eşsiz tutkuyu İksir Resort Rown’da yaşamalısınız. Daday’ın muhteşem doğasını ve bol oksijenli havasını çok seveceksiniz. Ülkemizde bulunan doğal cennet Daday’ı tatil dönüşü arkadaşlarınıza büyük bir heyecanla anlatacaksınız. Çocuklarınız ve kendiniz için bir iyilik yapın ve sıcak havaların hüküm sürdüğü şu günlerde, hafta sonunuzu en iyi şekilde değerlendirin.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, konforlu odalarımızı incelemek için: https://www.iksirresorttown.com/iksir-hanim-konagi/

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-26T12:29:50+03:0019 Kasım 2014, Çarşamba|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

  +  45  =  49