SONBAHARIN RENKLERİ DADAY’DA BİR BAŞKA

Sonbaharın Renklerini Foto Safari ile Ölümsüzleştiriyoruz

Yeşil, sarı, kahverengi, kırmızı, turuncu renkleri ile tonlarına bürünüyor, sonbaharda doğa. Bir ressamın elinden çıkmış şahane bir tabloyu andıran doğada, en güzel sonbahar fotoğrafını çekmeye ne dersiniz?

Doğanın kızıldan sarıya, yeşilden kahveye kadar her renginin bir arada görüldüğü sonbaharda, bu güzellikleri ölümsüzleştirmek isteyen misafirlerimizi Foto Safarilerimizde çok keyifli anlar bekliyor. Foto safarimizde, patika yollar boyunca uzanan her renk ve çeşit ağacın arasından fırlayan bir tavşan, tilki veya karaca size modellik yapabilir. Ağaçların arasında lezzetli Kanlıca mantarı bulabilirsiniz.

Kastamonu Daday’da İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası organizasyonu ile Kasım ayı her hafta sonu Ballıdağ ve Elveren yaylasına foto safari düzenlenecek. Okluk Yaylası, Çiğdemlik Tepesi, Ballıdağ Dağ Evi ve çevresi de alternatif rotalardan.

Ayrıca foto safarinizi atlı safari veya atv safari ile de birleştirerek çok daha keyifli bir program yapabilirsiniz.

İksir Resort Town’da tatilinizi yaparak, sonbaharda doğanın muhteşem değişimine tanık olurken, Daday’ın bol oksijeninde yürüyüşler yapabilir, sonbaharın rengarenk doğasında ata binebilirsiniz veya İksir Resort Town’un 50’nin üzerindeki aktivitesinden birisini seçip, katılabilirsiniz.

Kasım ayı süresince devam edecek foto safariye katılmak için yanınıza fotoğraf makinenizi, spor ayakkabınızı ve Karadeniz’in ormanlarında her an yağabilecek yağmura karşı yağmurluğunuzu almayı unutmayın.

Kastamonu Havalimanı ile istediğiniz her gün Daday’a ulaşıp, sonbaharla renk cümbüşüne bürünen doğanın kalbinden, en güzel fotoğraf karesini yakalamanın şimdi tam zamanı.

İksir Resort Town:
Telefon: 0366 616 10 16
GSM: 0532 302 91 84
info@iksirresorttown.com
www.iksirresorttown.com