Sonbaharın Renklerini Foto Safari İle Ölümsüzleştiriyoruz

Sonbaharın Renkleri Daday’da Bir Başka

Yeşil, sarı, kahverengi, kırmızı, turuncu renkleri ile tonlarına bürünüyor, sonbaharda doğa. Bir ressamın elinden çıkmış şahane bir tabloyu andıran doğada, en güzel sonbahar fotoğrafını çekmeye ne dersiniz?

Kastamonu’nun En Güzel Fotoğraf Karaleri

Doğanın kızıldan sarıya, yeşilden kahveye kadar her renginin bir arada görüldüğü sonbaharda, bu güzellikleri ölümsüzleştirmek isteyen misafirlerimizi Foto Safarilerimizde çok keyifli anlar bekliyor. Foto safarimizde, patika yollar boyunca uzanan her renk ve çeşit ağacın arasından fırlayan bir tavşan, tilki veya karaca size modellik yapabilir. Ağaçların arasında lezzetli Kanlıca mantarı bulabilirsiniz. Kastamonu Daday’da İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası organizasyonu ile Kasım ayı her hafta sonu Ballıdağ ve Elveren yaylasına foto safari düzenlenecek. Okluk Yaylası, Çiğdemlik Tepesi, Ballıdağ Dağ Evi ve çevresi de alternatif rotalardan. Ayrıca foto safarinizi atlı safari veya atv safari ile de birleştirerek çok daha keyifli bir program yapabilirsiniz.

Kastamonu Otelleri İksir Resort Town’da tatilinizi yaparak, sonbaharda doğanın muhteşem değişimine tanık olurken, Daday’ın bol oksijeninde yürüyüşler yapabilir, sonbaharın rengarenk doğasında ata binebilirsiniz veya İksir Resort Town’un 50’nin üzerindeki aktivitesinden birisini seçip, katılabilirsiniz. Kasım ayı süresince devam edecek foto safariye katılmak için yanınıza fotoğraf makinenizi, spor ayakkabınızı ve Karadeniz’in ormanlarında her an yağabilecek yağmura karşı yağmurluğunuzu almayı unutmayın. Kastamonu Havalimanı ile istediğiniz her gün Daday’a ulaşıp, sonbaharla renk cümbüşüne bürünen doğanın kalbinden, en güzel fotoğraf karesini yakalamanın şimdi tam zamanı.

Daha önce düzenlediğimiz Ödüllü Fotoğraf Yarışmamızı görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

Çekilen Fotoğraflardan Bazıları

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-10-18T17:50:28+03:0018 Ekim 2017, Çarşamba|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

  +  36  =  44