Annenize Hobi Bahçesi Hediye edin, hayallerinizi beraber ekin!

SİZ BAHÇE HEDİYE EDİN, O HAYALLERİNİ EKSİN

Anneler Günü için hala O’na ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Şu ana kadar O’na aldığınız her hediyenin yanında muhakkak bir çiçek hep aldınız. Çünkü tüm anneler bir çiçektir.. Annelere çiçeksiz gidilmez.. Peki bir bahçe hediye etseydiniz?..

Bu anneler gününde O’na müthiş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Bir çiçek yerine, annenize bir hobi bahçesi hediye etseniz eminiz ki annenize unutulmaz bir Anneler Günü yaşatırsınız. Zengin ve doğal bir kahvaltının ardından toprağa dokunmak, hem size hem annenize çok iyi gelecek.

ANNENİZE HOBİ BAHÇESİ HEDİYE EDİN

Annenize Hobi Bahçesi Hediye Edin!

Annenize Hobi Bahçesi Hediye Edin!

Kuruculuğunu da iki çocuk annesi bir matematik öğretmeni olan başarılı kadın girişimci İksir Sema Aydın’ın yaptığı, Daday’ın muhteşem doğasında kadın elinden çıkan ilk Tatil ve Yaşam Kasabası olan İksir Resort Town bu anneler gününde bir ilke imza atarak annelere hediye edebileceğiniz harika hobi bahçeleri düzenliyor.

Hayal edebileceği hediyelerin bir adım ötesinde müthiş bir sürprize imza atmak ve O’na hayallerinin bahçesini ekip biçmeyi hediye etmek isterseniz Daday’da muhteşem çam ormanlarının ve bol oksijenin arasında harika bir hediyeyle annenizin ayağını yerden kesebilir ve yeniden doğmasına sebep olabilirsiniz. Şehrin kalabalıklığından uzak, doğayla baş başa, ulaşımı son derece kolay olan cennetten bir parça Daday’da annelere özel hazırlanan İksir hobi bahçelerinden şimdiden edinebilirsiniz.

Not: İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası Anneler Günü olan 8 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceği hobi bahçeleri etkinliğinden sonra, Mayıs ayının ikinci haftası itibariyle ay boyunca sizler için hazırladığımız hobi bahçelerine dilediğiniz fide ve tohumun ekimini yapabilirsiniz. Kendi ektiğiniz, emek verdiğiniz mahsülleri yemenin tadına doyamayacaksınız.

Rezervasyon ve iletişim için tıklayınız.