Kastamonu Yumurtacı Göleti Piknik Keyfi

Trekking parkurunu ya da bisiklet turunuzu tamamladıktan sonra, tesislerimize 3 km mesafedeki Yumurtacı Göleti’nin kenarında yer alan gölet evimizde bir mola verebilirsiniz. Göl kenarında manzara ile keyifli zaman geçirirken, otelimizden hazırlatacağınız piknik sepeti de size eşlik edebilir.

Etkinliklere Keyifli Bir Mola

Tüm gününüzü geçirebileceğiniz bu alanda ilgi alanınıza göre olta balıkçılığı, barbekü yapabilir,  otelimizden isteyeceğiniz piknik sepetiyle günü keyifli bir piknikle sonlandırabilirsiniz. Doğanın dört mevsim değişen eşsiz fonunda dilerseniz en hızlı sporlarla adrenalin depolayabilir, dilerseniz sakin yürüyüşlerle çıkabilirsiniz. Foto safari ile tabiattaki keşiflerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. İpek yeleli atlarla veya dağ bisikletleri ile patika yolları keşfeder ve aniden bir yaylayla kucaklaşmanın mutluluğuna erişebilirsiniz. Doğanın derinliklerinde kamp yaparak ormanın taze nefesini soluyabilirsiniz.

Fotoğraf tutkunuz var ise fotoğraf makinalarınızı alın ve doğanın cömertliğine tanık olun. Doğanın kızıldan sarıya, yeşilden kahveye kadar her renginin bir arada görüldüğü sonbaharda, bu güzellikleri ölümsüzleştirmek isteyen misafirlerimizi çok keyifli anlar bekliyor. Trekking esnasında patika yollar boyunca uzanan her renk ve çeşit ağacın arasından fırlayan bir tavşan, tilki ve ya karaca size modellik yapabilir. Ağaçların arasında lezzetli Kanlıca mantarı bulabilirsiniz.
Renk cümbüsü içinde geçen ve her an bir sürprizle karşılaşabileceğiniz bu gezilerimizi kaçırmayın.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-16T20:19:54+03:0025 Nisan 2017, Salı|Categories: Blog|Tags: , , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

3  +  5  =